top of page

Inženýrství

Inovativní konstrukce spojovacích prostředků je srdcem naší DNA.

Inženýři společnosti Fastinox podporují vývoj produktů zákazníků a poskytují nejlepší řešení pro upevnění ve své třídě. Jediným místem kontaktu optimizační tým Fastinox optimalizuje upevňovací řešení - od koncepce přes sériovou výrobu - v oblastech návrhu, celkových nákladů, montážních výkonů a složitosti.

Realizujeme celkové úspory nákladů snížením:

  • vývojový čas

  • montážní čas

  • počet různých částí

  • hmotnost

  • náklady na nástroje

  • složitost

 

Kromě vlastních zkušeností s vývojem a optimalizací projektů, Jako poskytovatel služeb jsme jedinečtí v tom, že máme tento přístup k nejkomplexnějším znalostem v oblasti spojovacích aplikací a technologií.

 

Inženýrské služby s přidanou hodnotou pro nové i běžné projekty:

Nabízíme kompletní inženýrské služby jak pro nové, tak i běžné projekty a jak prostřednictvím rezidenčního, tak dálkového inženýrství.

 

 

Nové projekty:

Jako váš partner od samého počátku inženýrský tým společnosti Fastinox plně doplňuje vlastní vlastní inženýrství - zajišťuje kvalitu, výkonnost a celkovou výkonnost spojovacích prvků. Vycházíme z vašich požadavků nebo funkčních specifikací a rozvíjíme optimální kusovníky, abychom maximalizovali rentabilitu a kvalitu. Poskytujeme zákaznickou podporu na místě pro výzkum a vývoj, tvorbu výkresů zákazníků, fázi vydávání a výroby a inženýrskou správu pro projekt.

 

Běžící projekty:

Abychom zjistili možnosti zvyšování efektivity nákladů stávajících procesů a produktů, nabízíme průběžný vývoj produktů a neustálé zlepšování prováděním lineových procházek, standardizační analýzy, aplikačního inženýrství a odtrhávání produktů. Specialista na vývoj nových produktů Pro nové aplikace - jako jsou baterie pro elektrické vozy nebo lehké materiály Pro stávající aplikace - přepracování spojovacích prvků a dalších částí C s nejmodernějšími výrobními technologiemi, s cílem zvýšit náklady, váhu a funkčnost.

bottom of page