top of page

Nákup

Globální myšlení, jednat lokálně.

Jako nezávislý globální dodavatelský partner vám Fastinox zaručuje co nejefektivnější a bezpečnější dodávku energie - a současně podporuje řízení jakosti automobilů.

Máme více než 320 dodavatelů schválených firmou Fastinox po celém světě, abychom zajistili, že budete vždy využívat co nejlepšího nastavení. V závislosti na vašich potřebách vám můžeme globálně podporovat - získávání nejlepších nabídek po celém světě - nebo můžeme získat lokálně pro zajištění měnového rizika nebo snížení rizika dodávek.

 

Jsme kde jste

Jako globální hráč - s globálními i místními zákazníky - musí být naše strategie co nejblíže našemu zákazníkovi. Jsme schopni dodávat z jedné z našich celosvětových operací, můžeme otevřít další sklad nebo si nainstalovat specializovaný sklad ve vaší továrně.

 

Tím, že provádíme audity společnosti Fastinox, analýzy mezikroků a následných auditů, rozvíjíme nabídku podle vašich potřeb. A když auditujeme dodavatele, používáme automobilové normy.

 

Globální kupní síla

Prostřednictvím naší globální kupní síly garantujeme roční slevy pro naše zákazníky v dlouhodobé dohodě.

Optimalizujte hodnotový řetězec částí C

A my nejenže vyrábíme a řídíme spojovací materiál - Fastinox je nejspolehlivějším partnerem všech vašich potřeb C-dílů. Partnerováním s firmou Fastinox okamžitě snížíte dodavatelskou základnu z X na 1.

bottom of page