top of page

V dnešním měnícím se ekonomickém klimatu je pro naše zákazníky zásadní flexibilita a nákladově efektivní přístup. Načasování je rozhodující.

Společnost Fastinox spolupracuje se zákazníky na identifikaci kritických spojovacích materiálů v dodavatelském řetězci a současně zajišťuje dodržování našich principů Lean manufacturing.

Možnosti nabídky se pohybují od plně integrovaného systému JIT, kde Fastinox plně kontroluje dodávky a balení do značkových krabic zákazníků.

Naše řešení

Logistika

Pro trh OEM a sekundární dodávky nabízí společnost Fastinox řadu logistických řešení, která jsou plně podporována plně integrovaným systémem EDI, včetně:

  • Systém JIT (Just In Time)

  • Týdenní nebo měsíční nabídka rozvrhů Zásilková sklad

  • Levný systém KLT

  • Zákaznický systém KLT (Kanban)

  • Volby Ex-Works nebo Dodávky podle standardních Incoterms

  • Export Standardní balení

Inženýrství

Inovativní konstrukce spojovacích prostředků je srdcem naší DNA.

 

Inženýři společnosti Fastinox podporují vývoj produktů zákazníků a poskytují nejlepší řešení pro upevnění ve své třídě. Jediným místem kontaktu optimizační tým Fastinox optimalizuje upevňovací řešení - od koncepce přes sériovou výrobu - v oblastech návrhu, celkových nákladů, montážních výkonů a složitosti.

Získávání

Jako nezávislý globální dodavatelský partner vám Fastinox zaručuje co nejefektivnější a bezpečnější dodávku energie - a současně podporuje řízení jakosti automobilů.

 

Globální myšlení, jednat lokálně.

bottom of page